Skip to content
Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko speciál
Aktuální číslo vyšlo 24. 6. 2020
Příští číslo vyjde n/a

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Můj čas na kafíčko speciál

Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko speciál
  • 4-19Nesmrtelné legendy z obrazovekK některým seriálům a filmům se vracíme se železnou pravidelností. Snímky jako Pelíšky nebo Vesničko má středisková se už staly národním pokladem!
  • 20-31Seriály, které nestárnouVládl televizním obrazovkám hlavně v sedmdesátých letech, ale úspěšná kariéra nejslavnějšího českého tvůrce domácích seriálu začala ještě v době, kdy se vysílaly živě ze studia!
  • 32-43Pro děti i dospěléByli jsme kdysi královstvím filmových a seriálových pohádek a říši fantazie. V žádné jiné zemi se nezrodily takové nesmrtelné fenomény jako Arabela, Pan Tau nebo Létající Čestmír.
  • 44-51Ze školních lavicDo školy chodil každý z nás, takže pro všechny diváky jsou blízké a srozumitelné například legendární seriál My všichni školou povinní nebo filmová komedie Marečku, podejte mi pero!
  • 52-59Detektivky a kriminálkyZločin je přitažlivým tématem a u nás máme historii opravdu bohatou na policejní vyšetřovatele, ať už jde o policejního radu Vacátka nebo kontroverzního majora Zemana.
  • 60-66Zlaté osmdesátkyOsmdesátým letům vládla například dvojice Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi , ale také „básník“ a dobyvatel dívčích srdcí Štěpán Šafránek, veksláci nebo tři vysloužilí pohádkoví veteráni.
Můj čas na kafíčko speciál 2/2020
2 / 2020
Můj čas na kafíčko speciál 2/2019
2 / 2019
Můj čas na kafíčko speciál 2/2018
2 / 2018
Můj čas na kafíčko speciál 2/2017
2 / 2017
Můj čas na kafíčko speciál 2/2016
2 / 2016
Profil
Speciální vydání týdeníku Můj čas na kafíčko. Jedinečný titul pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu, přináší strhující a poutavé novinky i příběhy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení. Skládá se ze čtyř tématických celků: horkých kauz a aktuálních zpráv známých českých osobností, dechberoucích příběhů ze života čtenářů, nejrůznějších rad z oblasti zdraví, krásy, psychologie, receptů, cestování. Nechybí ani výherní křížovky o atraktivní ceny.

V klidu se rozhodnu, co si pořídím

Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

170 000

vydaných kusů každého vydání

340 000

čtenářů každého vydání

13 000

tolik šálků kávy jsme již vypili při psaní
ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás