Skip to content
Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko speciál
Aktuální číslo vyšlo 22. 1. 2020
Příští číslo vyjde 26.6.2020

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Můj čas na kafíčko speciál

Aktuální číslo časopisu Můj čas na kafíčko speciál
  • 4-22Vaše zelená lékárnaS osvědčenými radami z léčivé říše rostlin vyléčíte snadno a rychle každou nemoc. Vyměňte chemické a drahé prášky za vyzkoušené přírodní pomocníky. Namíchejte si nejlepší a nejúčinnější léčivé směsi, čaje, tinktury, obklady, koupele a mastičky. Budou vám věrně sloužit jako dokonalá náhrada chemických léku. Připravte si báječné směsi, které zatočí se všemi nemocemi
  • 23-32Voňavá bylinková zahrádkaStaňte se tou nejlepší královnou zahrad, květináčů a truhlíku. Stvořte si svůj vlastní zelený sen. Co musíte vědět, než začnete? Váháte, jestli léčivé rostlinky pěstovat ze semínek, nebo raději koupit vzrostlé sazeničky už v květináčích a ty pak nechat růst na okně? Jak mít ty nejlepší bylinky? Abyste je měla neustále k dispozici, voňavou zahrádku si sama vypěstujte.
  • 33-42Kuchyně plná bylinekBylinky jsou plné chutí, nádherně voní a vaše jídlo získá díky nim úplně nový požitek a rozměr. Schopnost dobře využít bylinky a koření charakterizuje dobrého kuchaře. Které bylinky se v naší kuchyni objevují nejčastěji a které se používají v exotických končinách? Nejlepší kuchaři pro vás mají skvělé recepty na speciality s bylinkami. Pustíte se do vaření a pečení s námi?
  • 43-54Tajemná rostlinná magieNejvětší přírodní moudrost najdete ve svém srdci. Každá bylinka má svoji moc a funguje na něco jiného. V zelené magii jsou bylinky vaši nejlepší pomocníci. Každá bylinka má svoji schopnost ochraňovat, přivolávat lásku, hojnost, očišťovat, posilovat a s těmi správnými rostlinkami můžete i čarovat a provádět různé magické rituály a čarodějná kouzla. Pomohou vám také pro zmírnění stresu a uklidnění vaší duše.
  • 55-66Krásná díky bylinkámTy nejbáječnější přípravky, kterými můžete krásně hýčkat tvář, vlasy a celé tělo, najdete uprostřed přírody. Poradíme vám, jak si vyrobit ty nejlepší přírodní produkty pro vaši krásu, půvab a svěžest. Zapomeňte na předražené krémy, balzámy a šampony z obchodu a využijte sílu léčivých bylinek, které vám pomohou omládnout. Ty správné rostlinky vám prokážou mnohem vetší službu než drahé, značkové produkty, plné chemie.
Můj čas na kafíčko speciál 1/2020
1 / 2020
Můj čas na kafíčko speciál 2/2019
2 / 2019
Můj čas na kafíčko speciál 1/2019
1 / 2019
Můj čas na kafíčko speciál 2/2018
2 / 2018
Můj čas na kafíčko speciál 1/2018
1 / 2018
Můj čas na kafíčko speciál 2/2017
2 / 2017
Můj čas na kafíčko speciál 1/2017
1 / 2017
Můj čas na kafíčko speciál 2/2016
2 / 2016
Můj čas na kafíčko speciál 1/2016
1 / 2016

V klidu se rozhodnu, co si pořídím

Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

170 000

vydaných kusů každého vydání

340 000

čtenářů každého vydání

13 000

tolik šálků kávy jsme již vypili při psaní
ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás