Skip to content
Aktuální číslo časopisu Šikulka
Aktuální číslo vyšlo 17. 9. 2018
Příští číslo vyjde 17. 10. 2018
Z aktuálního čísla

Zapoj kamarády do hry

V říjnovém čísle ti budou Matýsek a Týnka vyprávět o tom, jaké to bylo po návratu z prázdnin do školky. Naučíš se s nimi, jak si s kamarády co nejlépe vyhovět, aby váš...
Z aktuálního čísla

Vytvoř si podzimní vílu nebo lesního skřítka

Vezmi si nůžky, lepidlo a vytvoř si podzimní vílu nebo lesního skřítka. Stačí je vystřihnout a podle obrázkového návodu slepit. Dozdobit je můžeš pláštěm, který vyrobíš z...
Z aktuálního čísla

Nauč se pohádku a pak ji vyprávěj

V prvním čísle jste se mohli naučit pohádku O Červené Karkulce. Určitě máte vystřižené kartičky pexesa s pohádkou založené ve své knihovničce. V tomto čísle vás, milé děti,...

Šikulka

Aktuální číslo časopisu Šikulka
 • 06MluveníChladná rána a jak na ně
 • 07UčeníMňam, co si k snídani dám
 • 08UčeníZapoj kamarády do hry
 • 10UčeníAuvajs, karambol. Dávej pozor!
 • 11ZábavaBludiště kolejí a mašinek
 • 12UčeníPoznáš barvy podzimu?
 • 13MluveníNajdi rozdíly
 • 14MluveníO uzrálém jablíčku
 • 16ZábavaCo uzraje v ovocné a co v zeleninové zahrádce?
 • 18ZábavaVytvoř podzimní vílu
Šikulka 10/2018
10 / 2018
Šikulka 9/2018
9 / 2018
Profil
Nový dětský časopis ŠIKULKA se zaměřuje na zvídavé děti od tří do sedmi let. Přináší dva nové kamarády Matýska a Týnku, s nimiž mohou děti prožívat veselé a poučné příběhy, bavit se hravými úkoly a přitom se dozvídat o světě kolem sebe vše, co potřebují ve svém věku znát. V každém čísle časopisu najdou děti společně s rodiči spoustu tvořivých úkolů zaměřených na rozvoj paměťových i řečových dovedností. Šikulka mimo jiné nabízí hravé a zábavné logopedické úkoly, které povedou děti k bohatší slovní zásobě.
Šikulka

UČENÍ

Svět kolem sebe děti poznávají prostřednictvím zážitků dvou malých průvodců. Osvojí si přitom každodenní činnosti, které jsou tolik podobné jejich. Přitom všem budou plnit úkoly, které jim pomohou si získané znalosti osvojit. Se ŠIKULKOU se naučí rozpoznat a pojmenovat vše, co je nutné umět před nástupem do školy. Také pro nejmenší děti může být díky časopisu vstup do kolektivu mateřské školy snazší. Měsíčník ŠIKULKA je dobrým tréninkem pro všechny zvídavé děti, které se učí být v obraze v dětském kolektivu.
Šikulka

MLUVENÍ

Časopis přináší úkoly cíleně zaměřené na rozvoj řeči a obohacení slovní zásoby. Učí děti znát a vyprávět pohádky a příběhy, seznamuje je s písmeny abecedy, přináší veselé říkanky a hádanky. Některé úkoly jsou navíc koncipovány jako hry a to tak, aby si je děti mohly vystřihnout a uložit a zůstala jim trvalá možnost se ke hře znovu vrátit. Každé číslo tak přináší něco nového do dětské knihovny.
Šikulka

ZÁBAVA

Každé poznání je dětem zprostředkováno i tvořivým zážitkem. V časopise najdou vystřihovánky, skládanky, omalovánky, bludiště a řadu dalších zábavných her, jejichž prostřednictvím si osvojí získanou znalost nebo dovednost. Pestrá grafika a originální ilustrace dětem přiblíží poznání jedinečným způsobem. ŠIKULKA proto baví děti i rodiče.
Šikulka

DĚTEM TO NEJLEPŠÍ

Se Šikulkou se všechny potřebné dovednosti, které děti potřebují získat před nástupem do školy získají snadno a rychleji. S malými průvodci si mohou děti hrát, poznávat svět a učit se o něm vyprávět. Každý měsíc se přitom mohou těšit na nové tvořivé úkoly. Matýsek a Týnka se tak stávají jejich nerozlučnými přáteli, které být spolu baví.
 • Richard Svitalský
  Ilustrátor
  281 090 610
 • Olga Pensdorfová
  Korektorka

Mediakit

Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás