Skip to content
Aktuální číslo časopisu Šikulka
Aktuální číslo vyšlo 17. 5. 2019
Příští číslo vyjde 17.06.2019
Z aktuálního čísla

Všechny děti mají svátek

Červen se Šikulkou se ti bude líbit. S Matýskem a Týnkou navštívíš oslavu narozenin kamarádů ze školky. Odehraje se 1. června, kdy mají svátek děti na celém světě. Zažiješ s...
Z aktuálního čísla

Poznej a pojmenuj světadíly

Učení ti se Šikulkou půjde hravě. Podívej se na obrázek a zařaď správně, odkud které děti pocházejí. Popros rodiče, aby ti úkol přečetli. Naučíš se s námi nové písmenko U,...
Z aktuálního čísla

Najdeš ježkovi bezpečnou trasu?

Šikulka pro tebe má spoustu nových hravých úkolů, které tě budou bavit. Pojď hledat ježkovi správné cestičky tak, aby se náhodou nepřiblížil k číhajícímu nebezpečí....

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

Šikulka

Aktuální číslo časopisu Šikulka
 • 04ZábavaNa motýlí louce
 • 06MluveníKdo je na jezeře nejhlasitější
 • 07ZábavaKoho rosnička uloví nejdřív ?
 • 08ZábavaRozpoznej zvuky zvířat
 • 09Učení Spočítej a přiřaď správně
 • 10ZábavaNajdeš ježkovi bezpečnou trasu?
 • 11UčeníKam kouká žížala?
 • 12MluveníVšechny děti mají svátek
 • 13Učení Poznej a pojmenuj světadíly
 • 14MluveníVyber barvu a říkej, co maluješ
Šikulka 06/2019
06 / 2019
Šikulka 05/2019
05 / 2019
Šikulka 4/2019
4 / 2019
Šikulka 3/2019
3 / 2019
Šikulka 2/2019
2 / 2019
Šikulka 1/2019
1 / 2019
Šikulka 12/2018
12 / 2018
Šikulka 11/2018
11 / 2018
Šikulka 10/2018
10 / 2018
Šikulka 9/2018
9 / 2018
Profil
Nový dětský časopis ŠIKULKA se zaměřuje na zvídavé děti od tří do sedmi let. Přináší dva nové kamarády Matýska a Týnku, s nimiž mohou děti prožívat veselé a poučné příběhy, bavit se hravými úkoly a přitom se dozvídat o světě kolem sebe vše, co potřebují ve svém věku znát. V každém čísle časopisu najdou děti společně s rodiči spoustu tvořivých úkolů zaměřených na rozvoj paměťových i řečových dovedností. Šikulka mimo jiné nabízí hravé a zábavné logopedické úkoly, které povedou děti k bohatší slovní zásobě.
Šikulka

UČENÍ

Svět kolem sebe děti poznávají prostřednictvím zážitků dvou malých průvodců. Osvojí si přitom každodenní činnosti, které jsou tolik podobné jejich. Přitom všem budou plnit úkoly, které jim pomohou si získané znalosti osvojit. Se ŠIKULKOU se naučí rozpoznat a pojmenovat vše, co je nutné umět před nástupem do školy. Také pro nejmenší děti může být díky časopisu vstup do kolektivu mateřské školy snazší. Měsíčník ŠIKULKA je dobrým tréninkem pro všechny zvídavé děti, které se učí být v obraze v dětském kolektivu.
Šikulka

MLUVENÍ

Časopis přináší úkoly cíleně zaměřené na rozvoj řeči a obohacení slovní zásoby. Učí děti znát a vyprávět pohádky a příběhy, seznamuje je s písmeny abecedy, přináší veselé říkanky a hádanky. Některé úkoly jsou navíc koncipovány jako hry a to tak, aby si je děti mohly vystřihnout a uložit a zůstala jim trvalá možnost se ke hře znovu vrátit. Každé číslo tak přináší něco nového do dětské knihovny.
Šikulka

ZÁBAVA

Každé poznání je dětem zprostředkováno i tvořivým zážitkem. V časopise najdou vystřihovánky, skládanky, omalovánky, bludiště a řadu dalších zábavných her, jejichž prostřednictvím si osvojí získanou znalost nebo dovednost. Pestrá grafika a originální ilustrace dětem přiblíží poznání jedinečným způsobem. ŠIKULKA proto baví děti i rodiče.
Šikulka

DĚTEM TO NEJLEPŠÍ

Se Šikulkou se všechny potřebné dovednosti, které děti potřebují získat před nástupem do školy získají snadno a rychleji. S malými průvodci si mohou děti hrát, poznávat svět a učit se o něm vyprávět. Každý měsíc se přitom mohou těšit na nové tvořivé úkoly. Matýsek a Týnka se tak stávají jejich nerozlučnými přáteli, které být spolu baví.
 • Richard Svitalský
  Ilustrátor
  281 090 610
 • Olga Pensdorfová
  Korektorka
  281 090 610
  sikulka@rf-hobby.cz
Mediakit

Mediakit časopisu Šikulka si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás