Přeskočit na obsah
Aktuální číslo časopisu Junior speciál
Aktuální číslo vyšlo 17. 4. 2023
Příští číslo vyjde n/a
Z aktuálního čísla

Tajemství pražského Karlova mostu: Kamenný most plný záhad

I malá Mája hned poznává místo, kde se s Toníkem objevují. „To je Karlův most,“ výská nadšením. Kamenný přechod přes Vltavu ve středověku vypadá úplně stejně, jak jej...
Z aktuálního čísla

Zlato i zázračný elixír: V dílně alchymistů

Po zastávce na Karlštejně, která byla kvůli krvavé Kateřině trochu strašidelná, Mája a Toník znovu nastoupili do vlaku a vydali se na další zastávku. „Doufám, že tentokrát tam...
Z aktuálního čísla

Případ z Karlštejna: Pozor na krvavou Kateřinu

Děti vystupují na další zastávce a ihned si všimnou krásného historického náhrdelníku. „Ten určitě patřil nějaké princezně,“ věří Mája a usmívá se od ucha k uchu....

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Junior speciál

Aktuální číslo časopisu Junior speciál
Junior speciál 1/2023
1 / 2023
Junior speciál 1/2022
1 / 2022
Junior speciál 2/2021
2 / 2021
Junior speciál 1/2021
1 / 2021
Junior speciál 2/2020
2 / 2020
Junior speciál 1/2020
1 / 2020
Junior speciál 2/2019
2 / 2019
Junior speciál 1/2019
1 / 2019
Junior speciál 2/2018
2 / 2018
Junior speciál 1/2018
1 / 2018
Profil
JUNIOR 21. STOLETÍ SPECIÁL nabízí vždy nový dobrodružný příběh! Ten čtenářům ve věku 8 až 14 let přináší nejen napínavé čtení, ale také zasvěcení do oblasti, jíž se dané vydání týká. Nechybí ani porce asi pětadvaceti zábavných rébusů. Po jejich vyluštění se čtenář může přihlásit do SMS soutěže o desítky zajímavých cen v celkové hodnotě desítek tisíc korun. JUNIOR 21. STOLETÍ SPECIÁL je nejzábavnější čtení domů i na cesty!
Junior speciál

Historie

JUNIOR SPECIÁL seznamuje čtenáře s historickými fakty vždy velmi originální a hravou formou. Díky tomu se mohou čtenáři setkat s velikány dějin „tváří v tvář“. Stejně tak prožijí i velké historické události na vlastní kůži. Výsledkem je nejen zábavné a napínavé čtení, ale také nenucené vzdělání čtenáře.
Junior speciál

Příroda

Příroda je jedno z hlavních témat, na něž se časopis JUNIOR zaměřuje. Právě proto mu bývají často věnovány i vydání JUNIORU SPECIÁL. Čtenář se tak může zábavnou a hravou formou dozvědět vše ze života současných zvířat, nebo např. dinosaurů. Jindy se zas věnujeme neživé přírodě nebo rovnou planetě Zemi jako celku.
Junior speciál

Cestování

Příběhy JUNIORŮ SPECIÁL se většinou prolíná téma cestování. Hlavní postavy jednotlivých vydání tak zavádí čtenáře na napínavé cesty časem, virtuálním světem počítačových her, dalšími fantastickými světy nebo např. do vesmíru. Některá vydání však přímo seznamují čtenáře s úskalími cestování i ve skutečném světě.
Junior speciál

Rébusy

Jedním z ústředních prvků všech JUNIORŮ SPECIÁL jsou různé rébusy, kvízy a hlavolamy. Ty nejen zpestřují čtení, ale čtenář také po jejich vyluštění dostane závěrečnou tajenku, která je vstupenkou do soutěže o několik desítek cen vysoké hodnoty. Hlavními odměnami v soutěži jsou moderní elektronická zařízení jako mobily, herní konzole apod.
 • Michaela Šedivá
  Šéfredaktor
  281 090 650
 • Petr Pumera
  Art director
  281 090 650
 • Olga Kubešová
  Korektorka

Váš produkt na titulní stránce? Není problém, stačí být jednou z hlavních výher

Zaměření časopisu

JUNIOR SPECIÁL je stejně jako časopis 21. století JUNIOR určen klukům a děvčatům ve věku od 8 do 14 let, kteří se zajímají o svět, který je obklopuje. Věnuje se prakticky všem oborům a oblastem lidského života, ale na rozdíl od jiných časopisů pro děti tohoto věku v něm bude více vědy a techniky. JUNIOR SPECIÁL je velice dynamický, hravý, vysoce zábavný. Dynamicky a vjemově pestře působí také texty i grafika. Jazyk časopisu je velmi živý, přístupný chápání dětí v tomto věku. Dáváme taká prostor vtipu, lehkosti a nadsázce. Záměrně se vyhýbáme dlouhým, únavným textům. V časopise je přítomna také jistá  encyklopedičnost. Z podtextu všech materiálů, zveřejňovaných v JUNIORU SPECIÁL, by mělo být zřejmé pro rodiče, kteří často budou časopis kupovat pro své potomky, že chytrost a vzdělání je k nezaplacení.

Cílová skupina

Z pohledu čtenářů jsou cílovou skupinou kluci a děvčata ve věku od 8 do 14 let. Z pohledu prodeje titulu jsou to především ženy a muži v produktivním věku, kterým záleží na vzdělání svých dětí.

Mediakit

Mediakit časopisu Junior speciál si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

28 000

vydaných kusů každého vydání

65 000

čtenářů každého vydání

80 000

Kč - v takové hodnotě rozdáme ceny každý rok
ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás

Více o nás