Skip to content
Aktuální číslo časopisu Top Class
Aktuální číslo vyšlo 30. 9. 2021
Příští číslo vyjde 18. 11. 2021
Z aktuálního čísla

Vesmírný souboj miliardářů

Dva miliardáři Bezos a Branson mezi sebou rozpoutali závody o vesmír, které mají otevřít hranice kosmu exkluzivním cestovatelským zážitkům. Poprvé v historii se tak začínají plnit...
Z aktuálního čísla

Bugatti-Porsche-Rimac: Automobilová rodinka snů

Tohle spojení je sňatek z rozumu. Jako by si nejrychlejší muž planety Usain Bolt oženil s druhou nejrychlejší ženou světa Elaine Thompsonovou a vstoupili do šlechtického stavu. Rok...
Z aktuálního čísla

Nesmrtelné kouzlo a šarm Karla Lagerfelda

Byl jedním z největších designérských es, jež pomohlo přetvořit módní svět v místo plné originality, živelnosti a extravagance. Na sklonku života proto jeho jmění činilo snových...

Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice.
Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky.
Udělejte radost svým blízkým a věnujte
jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePředplatné

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce.
Na počítači, tabletu nebo v telefonu.
A dárkovým certifikátem můžete udělat
velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Top Class

Aktuální číslo časopisu Top Class
  • 10Editorial
  • 12Obsah
  • 14Luxus v číslech
  • 16HorologieHodinářské pábení
  • 24Diář
  • 26OsobnostNesmrtelné kouzlo a šarm Karla Lagerfelda
  • 32FashionLagerfeldovi dědicové: Nejvlivnější návrháři dneška
  • 34PictorialIkona módy Zuzana Lešák Černá
  • 44Úspěšní ČešiZuzana Lešák Černá
  • 46ŠperkyDivas Dream by BVLGARI
Top Class 5/2021
5 / 2021
Top Class 4/2021
4 / 2021
Top Class 3/2021
3 / 2021
Top Class 2/2021
2 / 2021
Top Class 1/2021
1 / 2021
Top Class 6/2020
6 / 2020
Top Class 5/2020
5 / 2020
Top Class 4/2020
4 / 2020
Top Class 3/2020
3 / 2020
Top Class 2/2020
2 / 2020
Profil
TOP CLASS je snový magazín ze světa vybraného luxusu pro všechny, kteří si umějí užívat života ve stylu Dolce Vita a milují krásné věci. Pyšníme se skutečností, že jsme dosud jediným luxusním časopisem vydávaným ve střední a východní Evropě, kterému bylo uděleno prestižní členství v kategorii Big Five of Luxury Magazines Worldwide. Během čtrnáctiletého působení na mediálním trhu si Top Class coby česká Bible přepychu vydobyl suverénní pozici autority, která nekopíruje názory jiných, ale sama definuje luxus. Jsme respektováni a respektujeme jiné, jen musejí být dostatečně dobří. Sledujeme nejnovější trendy v oblasti módy, hodinek, šperků, reprezentativních doplňků, techniky, zážitkové gastronomie i cestování, selektujeme z celosvětové nabídky jen to nejlepší a to vám stylově servírujeme jako na stříbrném podnose na stránkách našeho časopisu. Listujte a sněte, protože sny se s námi snadno stávají skutečností...
Top Class

Nákupy

Ať už je řeč o jachtách, vzrušujících supersportech, elegantních limuzínách, bytových designových exhibicích, delikátních špercích světových klenotnických domů, fascinujících hodinkách, módě haute couture nebo kosmetických zázracích, Top Class má přehled a na jeho stránkách najdete jen to nejlepší, co stojí za pozornost.
Top Class

Zážitky

Highligty gastronomie v kombinaci s výjimečnou atmosférou v podobě gourmet restaurací s michelinskými hvězdami i bez nich, unikátní hotely plné mramoru, hedvábí a exotických dřev na nejkrásnějších místech světa i elitní bary pro vybranou společnost, kde se archivní Dom Perignon rozlévá ve stylu Las Vegas. S námi víte, kde se nechat hříšně rozmazlovat.
Top Class

Služby

Individuální servis, který vám usnadní všední starosti a povinnosti v podobě osobního personálu, jedinečné personalizované služby pro nejnáročnější jako concierge, shopping agent nebo stylista, tajné zkratky k vytoužené dokonalosti v nabídce prestižních estetických klinik i relaxační oázy luxusu za dveřmi nejkrásnějších salonů krásy a spa.
Top Class

High Society

Hvězdy červeného koberce i velká zvířata vrcholového byznysu. Nepátráme po jejich barových aferách, ale nahlížíme jim do soukromí trochu jinak. Jak si užívají své peníze, do čeho se oblékají, za co utrácejí a jak vlastně přišli k úspěchu? Milujeme marnivou extravaganci ve stylu La dolce vita a v degustačních porcích ji neservírujeme.

Nejprestižnější časopis o luxusu na českém trhu

Zaměření časopisu

První magazín pro nejvyšší příjmovou skupinu z regionu střední a východní Evropa, který byl kdy zařazen do prestižní kategorie BIG FIVE LUXURY MAGAZINE WORLDWIDE. Umístění mezi pěti nejluxusnějšími časopisy světa – jakéhosi Oscara v  tomto segmentu – získal v roce 2007. V květnu 2008 byl opětovně zařazen mezi 50  nejluxusnějších časopisů světa, následně postoupil do elitní desítky, z níž bude vybráno prestižních pět členů BFLM. Kromě toho byl v roce 2008 nominován na vítěze čtyř  kategorií: Best Made Luxury Magazine (celkové zpracování se zohledněním počtu  světových exkluzivit), Best Dressed (grafické zabalení), Best Valuated (meziroční nárůst obchodního zhodnocení značky) a Best Honoured (zvláštní cena zahraničních  prominentů a hostů série milionářského veletrhu). Mezi hlavní oceňované přednosti tohoto časopisu, který svým pojetím, zaměřením ani zpracováním nemá v České republice obdoby, patří objem exkluzivit, jež nelze souběžně nalézt v jakémkoli médiu na světě (světová exkluzivita), zejména náhledů do soukromí a profesních triků nejbohatších lidí světa, exkluzivních rozhovorů s nimi, vyobrazení jejich domovů, privátních tryskáčů, jachet i soukromých ostrovů. A to není zdaleka všechno. Již v době svého vzniku si tento magazín přisvojil všechna nej... Jedná se o typický produkt třetího tisíciletí, který oslovuje horních deset tisíc naší společnosti. Je orientován převážně na mužského čtenáře, materiály v něm publikované jsou zcela v souladu s vydavatelskou filozofií, podle které si čtenář Top Classu zaslouží za všech okolností jen a pouze to nejlepší. Magazín má široký záběr, na jeho stránkách lze najít jak seriózní ekonomické analýzy, exkluzivní rozhovory s nejúspěšnějšími světovými byznysmeny, tak poslední trendy v oblasti módy, hodinek, šperků. Prostřednictvím Top Classu zjistíte, jak nejlépe investovat, který luxusní hotel či dovolenkovou destinaci volit doma i v zahraničí a jak nejefektivněji a nejpříjemněji utratit své peníze. Jde o jediný časopis svého druhu, který dlouhodobě čísla od čísla systematicky zvyšuje počet stran bez jakéhokoli navýšení ceny. Za poslední tři roky tak navýšil svůj objem již více než o polovinu. Důsledně razí heslo, že správný milionář obrací každou korunu, proto jich má tolik. Proto stále vyšší náklady za výrobu zásadně nese vydavatel...

Cílová skupina

Časopis Top Class je orientován převážně na čtenáře muže ovšem nechybí také významná skupina čtenářek. Cílová skupina je zajímavá především tím, že drtivá většina čtenářů a čtenářek má široké rozhodovací pravomoci. Čtenáři Top Classu jsou obvykle vysoce postavení pracovníci, majitelé firem a společností, významné osobnosti společnosti a kultury - celebrity, rentiéři a investoři, apod. Z hlediska příjmů se tedy jedná o nejsilnější cílovou skupinu osob v ČR.

Mediakit

Mediakit časopisu Top Class si můžete stáhnout zde.
Technické podmínky jsou k dispozici zde.
Všeobecné obchodní podmínky zde.

Obchodníci

24 000

vydaných kusů každé dva měsíce

72 000

čtenářů každého vydání

100 000

Kč je běžný měsíční příjem našich čtenářů
Předplatné

Předplaťte si oblíbený časopis pohodlně, bez shánění v trafice. Každé číslo vám doručíme přímo do vaší schránky. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim předplatné s dárkovým certifikátem.

Objednat

ePŘEDPLATNÉ

S elektronickým předplatným máte svůj časopis stále po ruce. Na počítači, tabletu nebo v telefonu. A dárkovým certifikátem můžete udělat velkou radost i svým blízkým.

Objednat

Podmínky

Obchodní podmínky předplatného si můžete stáhnout zde.

Nenechte si nic ujít

Sledujte nás na sociálních sítích.

Vydavatelství

Kdo se stará o každou stránku časopisu a plní ji maximem zajímavostí, novinek a skvělých článků v každém vydaném čísle, zjistíte zde. Přejeme příjemné čtení.

Přejít na vydavatelství

Soutěže

Soutěžíte v některé z našich populárních soutěží a hledáte výsledky nebo výherce. Držíme place a přejeme hodně štěstí. Vše potřebné najdete právě zde.

Přejít na soutěže

Inzerce

O potřeby vaší příští kampaně se rád postará náš obchodní tým s bohatými zkušenostmi v oblasti reklamy a médií. Pojďme vytvořit příjemnou a úspěšnou spolupráci.

Přejít na inzerci

Předplatné

Postaráme se o doručení každého čísla vašeho oblíbeného časopisu a jeho rychlé dodání až domů. Kompletní nabídku námi nabízených titulů si můžete prohlédnout zde.

Přejít na předplatné

Jsme rádi, že čtete naše časopisy

Patříte totiž mezi 2 300 000 čtenářů, kteří čtou některý z již více než 60 námi vydávaných titulů.
Těší nás, že vás časopisy RF Hobby baví a vážíme si vaší trvalé přízně!

Více o nás